Sporta komplekss 333

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Sporta kompleksa „333” kartinga trase ir viena no retajām atvērtā tipa trasēm. Braukt gribētājiem tiek piedāvāti firmas Energy karti ar 6,6 kW jeb 9 ZS dzinējiem. Kopā pieejamas 16 mašīnas.

 

„333” kartinga trase ir lieliska aktīvas atpūtas iespēja gan individuāliem braucējiem, gan darba kolektīviem.

 

Kopējais garums 1200 m, platums no 8 līdz 12 m, iespējamas 8 dažādas trases konfigurācijas. Paredzēta kartinga sacensībām, bet var būt piemērota arī motocikliem un

automobiļiem.

 

Kartings ir piemērots dažādām vecuma grupām ar dažādiem sagatavotības līmeņiem.

 

Esat laipni gaidīti Sporta kompleksā „333” kartinga trasē!

 


 

 
 
 
Cenas
10 minūšu brauciens darba dienā 10,00 €
10 minūšu brauciens brīvdienās 13,00 €
15 minūšu brauciens darba dienā 14,00 €
15 minūšu brauciens brīvdienās 17,00 €
10 minūšu brauciens pirmdienās no 12:00 līdz 16:00 (no 1. jūnija līdz 1. septembrim) 7,00 €
1 kartinga noma uz 1 stundu darba dienās (ne mazk, kā 4 kartingi vienlaicīgi) 46,00 €
1 kartinga noma uz 1 stundu brīvdienās/svētku dienās (ne mazk, kā 4 kartingi vienlaicīgi) 57,00 €
Darba laiki
Pirmdiena - Piektdiena
11:00 - 20:00
Sesdiena, Svētdiena
10:00 - 21:00

Adrese: "Sila Priedes", Ropažu nov., LV-2133
Tel. / Fax.: (+371) 67113330
Trase: +371 29555333
Veikparks: +371 27718333
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.333.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org